تبلیغات
امانت - گرداب

چهارشنبه 2 اردیبهشت 1388

گرداب

نویسنده: سید علی   طبقه بندی: سیاسی اجتماعی، 

به نام  حضرت دوست که هرچی داریم از اوست

سلام

یه چندتا عذرخواهی بروبچه های امانت بدهکارن به بازدید کننده ها اولا دیر آپ کردن بچه ها که برای هممون از رو تنبلیه و دوم تبریک دیر هنگام سال جدید !!!!!!

مخواهم در مورد گرداب!!!!! مطلب بنویسم اما .....

همین طورکه می دونین برادران زحمت کش!!!!!!! سپاه  دست به یک کار خوب زده و پس از قریب 5 ،6 سال (البته به روایت دوستان که شاید بیشتر هم بشه) سایت های مستهجنی رو بستن که خیلی از جوونا رو به انحرافات اخلاقی کشاند البته که ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است ولی ،من این امر رو نوشدارو پس از مرگ سهراب قلمداد می کنم که واقعا خیلی دیر بود ولی بازهم به غیرت برادران سپاهی که از هر نهاده امنیتی - اطلاعاتیه دیگه بهتر عمل کرد و زودتر به فکر افتاد ولی من میخواهم از یه بعد دیگه به قضیه نگاه کنم !!!!!!

فرهنگ سازی که هر از چند گاهی حرفای جسته گریخته ای در این باب از ارباب!!!! رسانه میشنویم ، همه میگن که باید فرهنگ سازی بشه ولی هیچ کس  شروع کننده نیست هی میایم گشت های ارشاد و زیاد تر می کنیم هی میایم مستند شوک می سازیم ، من نمی فهمم چرا همش به فکر بازدارندگی هستیم یکم شده به فکر نهادینه  کردن فرهنگ غنی و بی مثال اسلام باشیم همین صدا و سیما وعمو عزت *خودمون!!!!!! شده به فکر این باشه که آقا فناوری در حال پیشرفته و باید پا به پای فناوری باید فرهنگ سازی کرد، شده یه برنامه توی این صدا و سیمای ما باشه که بیاد نحوه ی search کردن تو اینترنت و نشونه مردم بده ؟ یا فقط از 8 صبح تا 2 نصف شب فقط یا برنامه آشپزی داره یا اخبار ه سوتی های جرج بو ش و اوباما یا فقط زوم کردن رو شعار های در بسته ی دولت نهم !!!

من نمی دونم چه طوری این صحبتا رو به گوشه مسئولین برسونم که این ره که ما می رویم به ترکستان است ؛ من نمی فهمم که چرا فقط در حال محکوم کردن تکنولوژی هستیم چرا ما پا به پای جهان با اینترنت و بولوتوث و چت و ماهواره و... کنار نمیایم چرا تو کشور ما 90درصد search های اینترنتی مسائله جنسی و غیره اخلاقیه چرا ؟ما که فرهنگه غنی داریم (و همچنین ادعای فرهنگ غنی داشتن میکنیم!!)؛ می کنیم ، اینطوری هستیم چرا آمریکا و فرانسه و انگلیس و .... این مشکل و به صورت حاد ندارن( البته منکر مشکلات اخلاقیه اونا نمی شم )  ولی طبق آمار در کشور های پیشرفته (به جز چین) آمار بازدید از سایت های غیر اخلاقی بسیار بسیار پایین تر از ما که کشور مسلمان هستیم، هست؟

آیا مسئولین به جز برنامه ریزی بر سر چگونگی جنگ های 30 یا 30 به فکر دیگر چیز ها هم هستن ؟

آیا اسلام به ما می گوید که فقط از صبح تا شب بر ضد هم و البته اسرائیل و امریکا حرف بزنیم و بی خیال کار هایی که باید در جامعه انجام شود ؛ باشیم ؟

آیا شعار های خود در زمان رای گرفتن از مردم یاد مون هست؟ ( من منظورم تنها دولت نهم نیست بلکه دولت های قبلی + مجالس قبلی هم هست)

<ولی این روهم قبول دارم که هر کسی باید از خودش شروع کنه>

از ما گفتنه از مسئولین نشنیدن!!!!!!!!!!!

این دل نوشته رو جدی بگیرید!!!!!!!!!!!!

وارد گرداب نشوید!!!!!!!!!!!

________________________________________

پی نوشته!!!!

* عمو عزت = عزت الله ضرغامی (عمو عزت همشهری جوانیا)

یا حقلینکستان

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :